Wirtualny spacer Google – Twoja firma w Street View

Potrzebujesz więcej wiadomości o Street View dla firm? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezmierną popularnością forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w kilka sekund możemy się tak wybrać m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, żeby na własne oczy podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie odwiedzać zamorskie zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszej firmie czy restauracji i prezentować je zainteresowanym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei wygląda nadzwyczaj efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Czemu opłaca się ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać lokalizacje na całym świecie. Polega on na tym, iż Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później łączy je i umieszcza w swoich mapach. Dzięki takim zdjęciom, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się dół i w górę, na boki oraz możemy samodzielnie decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego obejrzenia tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Można także przemierzać kolejne metry i docierać do sąsiednich punktów mapy — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i oglądając otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Ciekawą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru po naszej firmie, nieruchomości czy hotelu. W odróżnieniu do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (zależy to przeważnie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok standardowych fotografii i dać możliwość obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz rzecz jasna kosztu jego wykonania, a sam spacer możemy też umieścić na naszej firmowej stronie internetowej.

Czy warto zamówić spacer 360 stopni po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie obejrzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Zdecydowanie powinno się przygotować taki spacer w naszej firmie w celach marketingowych. Internauci, patrząc na nasz dom do wynajęcia, biuro czy hostel pozyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas też postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – o ile rzecz jasna zależy nam na zainteresowaniu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony oraz promowania naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery VR działają na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]