Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

Skieruj się na www.fotografsv.pl aby dowiedzieć się, kto sporządza wirtualny spacer VR

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach znaczący punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje świetna metoda, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych marek, ofert bądź firm. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych i dodanie estetycznych zdjęć. Istnieje także inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją używa. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, znacznie łatwiej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]