Wirtualna przechadzka – firma w Street View

firma w street view

Google Street View to technologia jutra. Ułatwia zwiedzanie egzotycznych krajów i ogromnych aglomeracji bez podnoszenia się z kanapy – za pomocą przeglądarki Google. Również firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Poznaniu) mogą skorzystać z koncepcji Street View.

Przyciągnij internautów prezentacją firmy w Street View

Nowoczesność witryny Street View to przede wszystkim danie możliwości użytkownikom z różnych krajów poznawania nieznanych narodowości oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wpisać w przeglądarkę Google precyzyjną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się zrobione w metodzie 360 stopni zdjęcia danego miasta lub regionu. Wydaje się, jakbyśmy wyszli na wirtualny spacer, chodząc po wybranych uliczkach. Firma lub jednostka państwowa może posługiwać się Street View prezentując odbiorcom zdjęcia swojego wnętrza. Ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w przypadku obiektów handlowych. Street View stanowi znakomity bodziec zachęcający do obejrzenia naszych usług wielu nabywców.

Firma w Street View – czego zazwyczaj szukają klienci

Idea firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają Polacy szperając po sieci w poszukiwaniu informacji o najbliższych klubach, salonach kosmetycznych czy urzędach. Rozwiązania te są rzecz jasna przygotowane również w wersji na smartfony. Warto jednak pamiętać o przygotowaniu profesjonalnych zdjęć, zamieszczonych w tej witrynie wirtualnej, bo to zwiększa prawdopodobieństwo, że klienci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Wynajmijmy więc znającego zasady Google fotografa, jeśli chcemy skorzystać z tej usługi.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]