Usługi reklamowe dla firm – kolportaż ulotek

Kolportaż ulotek to niesamowicie rozpowszechniona forma reklamy zewnętrznej, dzięki której przedsiębiorstwa mogą dotrzeć do potencjalnych odbiorców oraz wypromować swoje usługi. Dowiedz się, jakie firmy powinny zainteresować się kolportażem ulotek i dlaczego warto zamówić materiały?

Kolportaż ulotek – dociera do bardzo wielu adresatów

W dzisiejszych czasach znamy dużo form promocji pomagające przedsiębiorstwom zaprezentować się ewentualnym klientom. Ulotki to doskonały sposób na reklamowanie oferty, nie są kosztowne i trafiają do szerokiego grona osób. Akcydensy wkładane do skrzynek pocztowych reklamują szkoły językowe, proponują oferty podmiotów finansowych, korzystają z nich też restauracje oraz producenci drzwi zewnętrznych. Jak widzimy z tej formy reklamy korzystają różne podmioty. Wysokiej jakości papier, technologia druku, idealne odwzorowanie kolorów oraz przykuwająca uwagę grafika powodują, że druki te świetnie spełniają swoje zadanie. Żeby jednak ta forma reklamy była przynosiła zyski, trzeba pamiętać o istotnych elementach.

Kolportaż ulotek – wybierz profesjonalne agencje

Komu powierzyć wykonanie ulotek? Najlepiej zainwestować w świetnie wyposażone przedsiębiorstwa, które mają własny park maszynowy. Podmioty zajmujące się kolportażem ulotek nierzadko gwarantują również inne usługi. Wykonają plan ulotki, zatroszczą się o wydanie. Dzięki temu ulotka reklamowa spełni swoje zadanie. Cennik akcydensów uzależniony jest od wielu kryteriów – ilości sztuk, wielkości ulotki, rodzaju druku, parametrów papieru. Możemy zamówić ulotki nieskładane, składane na dwie części, wyprodukowane z papieru matowego o gramaturze 115, 170 lub 300, produkowane technologią laserową bądź offsetową. Ogromnym plusem jest także możliwość składania zamówień online. Wówczas nie ważne czy Twoja firma jest zlokalizowana w Katowicach, Toruniu, czy Wrocławiu – możesz liczyć na błyskawiczne wyprodukowanie druków akcydensowych.