Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Dowiedz się wszystkiego o wirtualnym spacerze 3D

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – zadbaj o konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Czy warto aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]