Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

projektowanie stron www Kraków »

Wygoda witryn www wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując witryny www musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach klientów – jeżeli nawigacja po stronie przysporzy im trudności, szybko przeniosą się na drugą witrynę i zdecydują się na usługi innej firmy. Aby zatem witryna dała nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie opuścili jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wtedy wzrok internauty i nakłonią go do akcji. Prosto uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, by kolory bilansowały się na ekranie. Istotna jest również to, by najważniejsze elementy strony umieścić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie skutecznej witryny www nie będzie łatwe. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]