pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce teraz być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż nowi klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Bydgoszczy, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów korzystają najczęściej z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “malarz kraków”, “sklep sportowy kraków” czy “restauracja japońska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na przedstawienie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron www od ponad dekady. Przez te lata dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz rozwinięcie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]