Do czego służy Business View

businessview Kraków

Business View to zaawansowana technika prezentowania wnętrza rozmaitych obiektów publicznych, np. klinik, która ma miejsce przy udziale serwisu Google. Opiera się na idei tzw. wirtualnej wycieczki oraz kompletu kadrów w perspektywie 360 stopni. Sprawdźmy więc, do czego służy ta ciekawa technologia.

Business View – wirtualny spacer

Dzięki technologii Google Business View mamy możliwość przekonać się w jaki sposób prezentuje się konkretna firma w środku. Z możliwości wirtualnego spaceru możemy skorzystać zarówno z pozycji standardowej wyszukiwarki Google , wpisując nazwę firmy (wówczas wizualizacja będzie widoczna obok wyników wyszukiwania), jak również przez tak zwane Google Maps. Jest to doskonała forma promocji przedsiębiorstwa, stanowiąca uzupełnienie działań reklamowych w internecie – odbiorcy najczęściej szukają danych o miejscach użyteczności publicznej: kinach, pubach, fitness klubach i gabinetach kosmetycznych.

Business View – szansa dla firmy

Wykorzystanie usługi Business View może przynieść spore profity nie tylko przedsiębiorstwom mieszczącym się w rozległych miastach takich jak Kraków czy Łódź. Należy nadmienić bowiem, że ten model promocji zapewnia również większą liczbę odwiedzin na firmowej witrynie internetowej, z tego powodu warto to przekuć w sukces. Trzeba tylko wyszukać licencjonowanego fotografika, który zrobi serię zdjęć panoramicznych, zgodnie ze standardami Google.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]