Co dają zdjęcia firmy na mapach Google?

zdjęcia firmy na mapach Google

Mapy Google to najpopularniejsza apka na smartfony. Każdego dnia używają jej miliony internautów na całym świecie. Co ważne, przydaje się nie tylko w trasie, ale także do znalezienia przedsiębiorstw oferujących interesujące nas usługi w najbliższym otoczeniu. Właśnie dlatego powinnyśmy zadbać o to, aby informacje o naszej firmie były widoczne w Google Maps. Jakimi rzeczami natomiast sugerują się internauci przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z konkretnej usługi? Statystyki pokazują, że w największym stopniu na ich wybory mają wpływ fotografie umieszczone przez przedsiębiorstwo. Jak je więc przygotować?

Prezentacja i zdjęcia firmy na mapach Google

Nie możemy zapominać przede wszystkim o tym, że złej jakości zdjęcia nie przyniosą oczekiwanych efektów – siedziba marki oraz oferowane przez nią towary powinny zostać sfotografowane w doskonałej jakości. Trafionym wyjściem okaże się z całą pewnością produkcja interaktywnej prezentacji, dzięki której inni dowiedzą się, jak wygląda firma. Najbardziej pomocne jest to dla właścicieli hoteli czy lokali gastronomicznych.

Zdjęcia firmy na mapach Google – komu powierzyć?

Jak już napisaliśmy, słabe fotografie z pewnością nie zachęcą klientów do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Najbardziej odpowiednim pomysłem okaże się zatem powierzenie ich wykonania sprawdzonemu fachowcowi – zwłaszcza doświadczonemu w zdjęciach do usług Google. Działają też firmy, które nie tylko uwiecznią wnętrze firmy, ale również wykonają prezentację w Buisness View – zazwyczaj przekłada się to na zwiększenie przychodów firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]