AdWords

AdWords

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że każdy z internautów widział niejedną reklamę Google Adwords, choć nie każdy zdaje sobie sprawę, że tak to się nazywa. Adwords to nic innego jak reklama w wyszukiwarce Google, która wyświetla się w wynikach wyszukiwania, zarówno po prawej stronie jak i u góry.

Korzyści z używania Google Adwords

Twoja reklama w Google Adwords ukaże się jedynie osobom, które wpisały określone przez Ciebie słowa kluczowe, dlatego docierasz do najbardziej perspektywicznych klientów. Nie musisz również martwić się o budżet swojej kampanii – ustalasz go sam, a płacisz jedynie za pojedyncze kliknięcia w reklamę. Co więcej, masz możliwość monitorowania skuteczności kampanii na bieżąco.

Google Adwords – Ty też możesz na tym skorzystać!

Google Adwords przeznaczone jest dla osób, którym zależy na wypromowaniu swoich produktów i usług. Pośród użytkowników Adwords można wymienić właścicieli witryn internetowych, sklepy detaliczne, czy nawet firmy oferujące swoje usługi. Promocję możesz wykorzystać między innymi do zwiększenia ruchu na swojej stronie, rozkręcenia sprzedaży lub stworzenia bazy potencjalnych klientów.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]