Miejsce na wakacje? Krynica!

Wejdź w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię najlepsza oferta wypoczynku Krynica Zdrój

Krynica Zdrój jest uznawana za jedno ze szczególnie lubianych przez krajowych turystów miejsc. Nie może to jednak zaskakiwać – miejscowość słynie z pomagającego w kuracji klimatu i niesamowitych krajobrazów. Poza tym może poszczycić się sporą bazą turystyczną, a doskonała oferta rozrywkowa powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko goście chcący zadbać o własne ciała. Jak zatem spędzić wakacje w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój są na pewno źródła wód leczniczych, które wydobywane są tutaj od niemal dwóch stuleci. To one spowodowały, iż Krynica Zdrój jest dziś znanym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy walczą z chorobami układu pokarmowego lub moczowego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy wykorzystywanych jest niemal 10 zdrojów, z których każdy posiada nieco odmienne zastosowania.

Jakie miejsca zwiedzić podczas wypoczynku w Krynicy?

Najważniejszą atrakcją miasta są na pewno pijalnie wody, a wiele z nich zostało założonych aż w XIX wieku. Trzeba zobaczyć tutaj również ciekawe domy z przełomu XIX i XX stulecia. Krynica może pochwalić się również wyciągiem na Górę Parkową, z której rozciąga się zachwycający widok na miasto. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny także dla entuzjastów rozrywki – w Krynicy odbywają się najróżniejsze eventy, z Festiwalem Gitary i opery na pierwszych miejscach.

Nasza lokalizacja:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]