Idealne ferie – narty w Austrii

Austria to państwo, które zachwyca malowniczymi krajobrazami, możliwością uprawiania snowboardu na świetnie przygotowanych stokach, a także aktywnego wypoczynku. Planujesz ferie w Austrii? Zobacz, jakie możliwości czekają na Ciebie!

Narty w Austrii – stoki dla dzieci, baseny termalne i karczmy

Jakie są najbardziej oblegane miejscowości w Austrii, do których co roku przyjeżdżają setki turystów? Na pewno warto pomyśleć o przyjeździe do Shuttdorf, ośrodka zlokalizowanego w regionie Ziemi Salzburskiej. Stąd niedaleko do ośrodka turystycznego Zell am See oraz malowniczego jeziora Zeller See. Dla przyjezdnych przygotowano wspaniałe atrakcje – stoki narciarskie, na których możesz szusować do woli, a dla osób lubiących wodę – również liczne baseny. Najczęściej odwiedzane kurorty Ziemi Salzburskiej to Filzmoos, Kleinarl, a także Zauchensee. Każdy koneser aktywnego spędzania czasu odnajdzie coś dla siebie również w rejonie Tyrolu. Szczególnie polecamy położoną w dolinie Otzal gminę Solden, w której znajdują się trasy przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i wprawionych narciarzy. Znajdziesz tutaj także karczmy, lodowisko i stok dla dzieci.

Narty w Austrii – dogodne warunki dla najmłodszych miłośników szusowania

A może odwiedzisz ośrodek turystyczny Nauders, który liczy 50 km tras biegowych. Warto przyjechać tutaj z dziećmi, ze względu na ciekawe atrakcje dla najmłodszych fanów szusowania. Wiele ośrodków w Austrii zapewnia jednak wspaniałe warunki do szusowania na nartach nie tylko w sezonie zimowym. Chcesz sprawdzić kolejne atrakcje? W okolicy Zell am See będziesz mógł obserwować turnieje hokeja na zamarzniętym jeziorze i wyścigi psich zaprzęgów. Lubisz odpoczynek od stoku? Genialnym sposobem na zapewnienie sobie dodatkowych atrakcji jest odwiedzenie Zamku Rosenberg, a także innych fascynujących miejsc. Narty w Austrii to znakomity patent na niezapomniany wyjazd!