Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kurs rysunku dla dorosłych Kraków - tutaj zobaczysz unikalną ofertę

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]