Co oferuje szkoła rysunku? O nauce rysunku

Dowiedz się więcej o lekcjach rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego duże korzyści. Potwierdzano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Katowice, Kraków, Wrocław czy Poznań. Nie brak też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]