Niezbędny sprzęt dla motocyklisty

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz sprzęt motocyklowy.

Trzeba pamiętać, że motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. By nasycać się z jazdy komfortowej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, należy zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są potrzebne oraz gdzie je zakupić? Wyjaśniamy wszystko w naszym artykule!

Sprzęt motocyklowy, jaki należy posiadać

Kask to – według polskich regulacji – obligatoryjny element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, ważne jest tylko to, aby spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz więc wybierać spośród wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a na domiar tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (jakiekolwiek z nich ma obowiązek spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista musi posiadać jedynie przytoczony już kask. Warto niemniej jednak zadbać o dodatkowe akcesoria motocyklowe, jakie poprawią komfort jazdy, takie jak odpowiednie ubranie oraz buty czy kufry oraz sakwy, pozwalające bezpiecznie przewieźć bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w kompetentnym sklepie motocyklowym.

Akcesoria motocyklowe – punkt sprzedaży stacjonarny a online

W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi? / W jaki sposób wybrać sklep motocyklowy?
Gdzie zakupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie poprawnym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest doświadczona obsługa, którą wolno poprosić o radę, niemniej jednak w sklepie internetowym również jest ona dostępna, chociaż potrzebuje kontaktu telefonicznego lub ewentualnie ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z dodatkami motocyklowymi będą interesujące ceny, w szeregu przypadków bardziej przyjacielskie niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki w takim razie sklep z dodatkami motocyklowymi wybrać, stacjonarny lub internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – niektóre sklepy, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Nasza lokalizacja:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]