Fabryczne i alternatywne lampy do Audi

Auta Audi to dla wielu kierowców synonim solidności i ekskluzywności. Jak każde auta nie są niestety wieczne, zaś ich właściciel po pewnym czasie będzie musiał wyeliminować pewne awarie. Podzespołem, jaki najczęściej psuje się w autach Audi okazują się lampy – na szczęście w sklepach znajdziemy wiele modeli tych podzespołów, a wśród nich są zarówno fabryczne części, jak reflektory pozostałych producentów, które są jednak całkowicie kompatybilne ze standardami wykorzystywanymi w pojazdach Audi. Które reflektory najlepiej zdadzą egzamin?

Zamienniki fabrycznych lamp Audi

Część właścicieli aut wybiera lampy Audi produkowane przez inne firmy. Kupno takich podzespołów ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o cenie, gdyż ta przy zakupie alternatywnych lamp potrafi okazać się nawet dwukrotnie niższa. Alternatywne lampy Audi zazwyczaj nie różnią się jakością od podzespołów oryginalnych – jeśli rzecz jasna mają niezbędne do stosowania na ulicach Europy certyfikaty. Entuzjaści przerabiania aut cenią również fakt, iż wśród nich łatwo znaleźć produkty pasujące do aut Audi, ale wyglądające całkowicie odmiennie niż fabrycznie założone lampy Audi.

Lampy Audi – fabryczne wersje

Poza tym na rynku dostępne są również oryginalne lampy Audi. Ich kupno może okazać się niezbędne, by gwarancja pozostała ważna. Niektórzy kierowcy koncentrują się także na tym, aby ich pojazdy były w stu procentach oryginalne – dla nich kupno oryginalnych lamp Audi to jedyne wyjście.