Awaria lamp w Mercedesie? Przeczytaj

Chociaż Mercedes słynie z wysokiej klasie swoich samochodów, nawet ich posiadacze niekiedy będą musieli walczyć z różnymi usterkami. Kierowcy Mercedesów nierzadko skarżą się na awarie reflektorów. Na szczęście często nie wiąże się to z kupnem kosztownych, oryginalnych elementów – w wielu przypadkach można wszak naprawić lampy czy nabyć nowe zamienniki. Co zatem robić, jeśli zepsują się reflektory w naszym Mercedesie? Kiedy powinniśmy nabyć fabryczne lampy Mercedes, a kiedy możemy postawić na odmienne sposoby?

Fabryczne lampy do Mercedesa

Kierowcy, którzy wolą, żeby ich auta były całkowicie oryginalne, słusznie postąpią stawiając na oryginalne lampy Mercedes. Produkują je takie przedsiębiorstwa jak Bosch czy Helli. Wybierając takie wyjście, powinniśmy rzecz jasna wiedzieć, że z naszego portfela zniknie duża suma. Oprócz tego kierowcy mogą również nabyć zestaw lamp używanych. Wybór reflektorów używanych wiąże się natomiast z długimi poszukiwaniami – nim znajdziemy właściwy model, może upłynąć nawet kilka miesięcy.

Lampy do Mercedesa – co poza fabrycznymi reflektorów?

Podobnych trudności jesteśmy w stanie na szczęście łatwo się ustrzec. Jak? Musimy po prostu kupić alternatywne lampy do Mercedesa – nabędziemy je bez trudu w sklepach tuningowych. Takie wyjście jest także rekomendowane tym, którym zależy na tym, by trochę zmienić ich auto – wśród nich dostępne są bowiem reflektory, które współpracują z rozwiązaniami stosowanymi w samochodach tej marki, a wyglądające zupełnie odmiennie od fabrycznych lamp.