Wzmacniacz szerokopasmowy – cechy charakterystyczne

Zobacz, gdzie nabyć wzmacniacz szerokopasmowy, wejdź na telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Ich zasadniczą funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze szerokopasmowe działają najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale niwelują różne nieprawidłowości wywołane na przykład przez usługi internetowe i umożliwiają odbieranie treści multimedialnych. Zazwyczaj umieszczone są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Transmitowany sygnał jest znakomitej jakości, a konfiguracja sprzętu przystępna. Moduły te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 129dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia znakomitą moc sygnału

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego nie sprawia problemów. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Wzmacniacze mają także specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Niektóre z nich posiadają specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i gwarantują widzom doskonałą moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromnym atutem jest też energooszczędność na poziomie do <8W.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]