Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza kanałowego, koniecznie wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie, dzięki któremu możemy oglądać telewizję naziemną. Jak opisuje jego nazwa kluczową funkcją jaką spełnia jest potęgowanie mocy sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do nietypowych zastosowań

U dystrybutorów uzyskamy ogromną ilość mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Służą one zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na terenach, na których zupełnie nie ma sygnału. Działają np. w miejscowościach górskich, tunelach, a także w niektórych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa powoduje, że mogą być stosowane na antenie zewnętrznej – nie straszny im śnieg i deszcz.

Wzmacniacz kanałowy – diody LED

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w 4 odrębne wejścia – np. VHF lub UKF(FM). Urządzenia mogą być wyposażone w technologię eliminującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od modelu posiada również 3-4 specjalne filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami biernymi. Urządzenia te mają niezależne zasilanie, a także kontrolki sygnalizacyjne.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]