TelSat, instalacje teletechniczne

TelSat – idealne narzędzie do projektowania instalacji antenowych

Bardzo trudno jest współczesnemu człowiekowi wyobrazić sobie dzień bez telewizora. Z chęcią spędzamy przed nim czas, odpoczywając po naprawdę trudnym dniu w pracy. Należy jednak wiedzieć, że programy telewizyjne będzie można oglądać tylko wówczas, gdy zostaniemy podłączeni do właściwej instalacji lub zaopatrzymy się w dobrą antenę. W przypadku osób mieszkających w domach z płyty doskonale sprawdzają się zbiorowe instalacje antenowe, które projektować można stawiając na odpowiednie oprogramowanie.

TelSat, czyli w jaki sposób zbudować doskonałą instalację antenową

Podstawą odbioru sygnału telewizyjnego jest dobra antena. Poprawne opracowanie sieci antenowej jest bez wątpienia kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał będzie za słaby bądź może nie być odbierany wcale. A wówczas nie mamy co łudzić się, że uda nam się obejrzeć cokolwiek na telewizyjnym ekranie. Autorski program stworzonych do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja rozpoznawanej i cenionej firmy Telmor. To niezwykle prosta aplikacja, z której użyciem z łatwością poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to w pełni specjalistyczne narzędzie, które umożliwia wybranie właściwych części do planowanej instalacji. Z pomocą programu można szybko opracować potrzebne połączenia oraz sprawdzić czy działają one poprawnie. Program TelSat pozwala też na wykonanie wyceny materiałowej instalacji, której projekt jest wykonywany. Za sprawą tego można wstępnie obliczyć koszt, który będzie związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na sto procent warte uwagi rozwiązanie?

Bez najmniejszych wątpliwości program TelSat jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Za jego sprawą proces projektowania instalacji może zostać skrócony do niezbędnego minimum. Do tego projekt pozbawiony jest błędów, na skutek czego niemalże natychmiast można rozpocząć jego realizację, będąc pewnym, że wykonana instalacja będzie działać prawidłowo. To rozwiązanie, po które bez najmniejszych wątpliwości warto sięgnąć.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]