Skrzynka telekomunikacyjna – bezpieczna i praktyczna

Skrzynkę telekomunikacyjną zamówisz na www.telmor.pl

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym mieszkaniu – regulują to akty normatywne. Na rynku znajdziemy wiele ich modeli, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – szczeliny wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz domów, w której zlokalizowane są ważne przewody – np. skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zainstalować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zasuwy

Ważnym czynnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać również o uporządkowaniu kabli – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]