Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Polski producent silników elektrycznych - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przyznacznej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]