Jak wykorzystywana jest stacja czołowa Anttron

Szukasz produktów ANTTRON? Koniecznie odwiedź ten adres

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To kluczowy punkt, który skupia rozmaite komponenty służące do prawidłowej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie urządzenia budują razem kompleksowy system antenowy. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i w jakich miejscach zazwyczaj jest wykorzystywana.

Stacja czołowa Anttron – płynna konfiguracja

Stacja czołowa Anttron stosowana jest w instalacjach do odbioru telewizji kablowej – np. w apartamentowcach, pensjonatach, budynkach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona połączenie do poszczególnych telewizorów. Jednym z zasadniczych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest specjalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV. Jej konfiguracja odbywa się przy pomocy dedykowanych aplikacji. W skład szafki wchodzą rozmaite moduły – na przykład DTV RR4 czy DTV DM2/4.

Stacja czołowa Anttron – odbieranie sygnałów różnego pochodzenia

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – przetwarzania sygnałów satelitarnych lub AV. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – występują awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa pochłania ogromne wydatki. Większość części składających się na stację czołową posiada również oddzielne wejścia USB, dzięki którym można dodać własny content. Sprawny układ antenowy uzyskujemy dzięki połączeniu różnych części.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]