Instalacje teletechniczne w kompleksach budynków

Na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT zlecisz wykonanie instalacji teletechnicznych profesjonalistom

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to kompleksowa infrastruktura posiadająca wiele różnych sprzętów – od elementarnych po zaawansowane technicznie. Na rynku funkcjonują profesjonalne podmioty, które produkują urządzenia do sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi oferują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w hotelach i wieżowcach

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny , LNB – konwertery SAT, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, rozgałęźniki sat, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są też gniazda multimedialne, kable telekomunikacyjne, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu instalowane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i domach wielorodzinnych. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast z reguły planowaniem sieci i produkowaniem konkretnych modułów. Sieci teletechniczne opierają się na najwyższej jakości komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego zalecana jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – wsparcie fachowych przedsiębiorstw

Kluczowe jest również, żeby instalacje teletechniczne były zgodne z stanowionymi przez prawo warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać nieruchomości i ich usytuowanie. Z tego też powodu potrzebna jest opieka techniczna specjalistycznych firm, które dostarczą właściwe rozwiązania i dobiorą wysokiej jakości moduły dobrane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają także napraw, a zatem niezwykle duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Są nią zainteresowani najczęściej przedsiębiorcy budowlani.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]