Organizacja wesela z

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji KlapsArt.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla dzieci. Jeśli nie masz pomysłu, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Pedagogom proponujemy pomoc przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Jesteśmy częstym gościem na dużych i małych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Oferujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z przyjemnością przygotujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej współpracujemy z dużą ilością agencji, artystów oraz zespołów na terenie Polski i Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!