Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Charakterystyka namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.