Laserowy paintball

Weekend to czas, w którym możemy odreagować stres i zyskać energię na kolejny tydzień w pracy. Propozycją, która może zainteresować małych i dużych, jest laserowy paintball – to okazja do świetnej zabawy w gronie bliskich oraz możliwość aktywnego wypoczynku. Warto dowiedzieć się, czy w naszym mieście nie znajduje się firma, która zajmuje się organizowaniem tego rodzaju rozrywki.

Akcesoria do gry w paintball laserowy

Ogólne zasady laserowego i tradycyjnego paintballa są praktycznie identyczne.Jednak w laserowej odmianie paintballa karabiny nie posiadają magazynku z kulkami z farbą, które zostawiają plamy, a strzał jest bolesny. Pistolety oddają strzały za pomocą lasera – jest to w pełni bezbolesna gra, którą możesz zaproponować małym dzieciom. Oprócz broni niezbędny jest również mundur, który reaguje na laserowe strzały.

Typy gier z paintballem laserowym

Możemy wybierać pomiędzy różnymi scenariuszami gry. Można grać w 2 wrogich ekipach lub działać jako wspólny zespół. Celem może być wyeliminowanie przeciwników lub odbicie bazy. W zależności od wcześniejszych uzgodnień, po postrzeleniu trafiony gracz może kończyć grę lub “odradzać” się i kontynuować zabawę. Dzięki takiej rozmaitości każdorazowo możemy bawić się równie dobrze, a gra z pewnością nam nie spowszednieje.