Aktywne wakacje – spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i korporacji, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie powinieneś pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje perfekcyjne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, że spływ Dunajcem jest bardzo popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją także różne gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a bajkowe panoramy zapierają dech w piersiach. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. Aby uczestniczyć w spływie, wymagane jest odpowiednie przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ na Dunajcu – wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Basic oraz Active. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kaski, wiosła, kamizelki i szczelne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć ręcznik, koszulkę i spodenki do przebrania, jak również sportowe obuwie. Oprócz tego przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.