Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Skieruj się w to miejsce, jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości o automatycznej obsłudze należności.

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, szkół i firm usługowych

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]