Wynajem szalunków – na czym to polega?

Najkorzystniejsza oferta wynajmu szalunków znajduje się tutaj

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, jednak można zaobserwować również wersje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych efektów. Jednak ze względu na spore koszty nie wszystkie firmy budowlane posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Warto nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne i praktyczne. Naprawdę istotna będzie również obsługa klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wahania się warto natomiast skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy myślą wcześniejsi kontrahenci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]