Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Dalsze informacje o drzwiach drewnianych

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na rynku spowodował, że jego fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość usług oraz wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale także ich trwałość, osiągnięte dzięki zastosowaniu podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: pełnego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości oraz satysfakcji klienta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną troską o jakość swoich produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla wymagających konsumentów, którzy szukają solidnych oraz nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższą wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętna, elegancka stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wykonywane są zawsze z materiałów najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć także na polu kontaktów z klientem. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich spersonalizowany szkicu, znakomicie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]