Remontujesz zabytek? Zaufaj producentowi okien drewnianych

Na www.oknostol.com.pl dowiesz się wszystkiego o producencie okien drewnianych

Klasyczne okna drewniane są niezwykle szykowne i wytrzymałe. Współgrają z każdą budowlą – od staroświeckich domów po futurystyczne wnętrza. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co decyduje o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – zapewnia doskonałe wrażenia wizualne

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ wytwarzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty estetyczne, mają opływowe kształty, tradycyjne rączki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna miejscowego – np. modrzewia, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Klasyczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia ochronę przed ekstremalną temperaturą oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także piękne drzwi, idealne do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy renowacji wnętrz – to materiał nietoksyczny i całkowicie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem postawić na szlachetne, wytrzymałe i gustowne elementy drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]