Projekty domów z płaskim dachem w nowoczesnym wydaniu

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących przygotowania projektów domów z płaskim dachem, zajrzyj tu

Dachy płaskie okazują się dla większości czytelników obiektem dużych wątpliwości. Przyczyn, dla których nie darzymy ich zaufaniem jest mnóstwo – na przykład walory wizualne, umiłowanie tradycyjnej zabudowy oraz to, że domy z płaskim dachem niektórym z nas przypominają budownictwo PRL-u. Całkiem odmiennie postrzegają je architekci, bo im domy z płaskim dachem pozwalają na zastosowanie śmiałych pomysłów. Projekty domów z płaskim dachem szczycą się dużym zainteresowaniem za granicą, bo tam od paru dekad są najchętniej wybieranym rodzajem budynków. Powoli dojrzewa do nich również młode pokolenie właścicieli w naszym kraju. Nie może to oczywiście zaskakiwać – takie domy posiadają wszak mnóstwo dobrych stron.

Projekty domów z płaskim dachem – dlaczego się opłaca?

Na dom z płaskim dachem dobrze zdecydować się przede wszystkim z uwagi na fakt, iż często jest on dużo bardziej interesujący od budynków ze spadzistym dachem. Dla większości właścicieli bardzo istotne będzie także to, iż płaski dach umożliwia stworzenie wielkiego tarasu i nasadzenie roślinności. Innym plusem projektów domów z płaskim dachem jest to, iż wykonane w oparciu o nie domy są łatwe w serwisowaniu, a także potrafią być przyjazne środowisku, zwłaszcza jeśli na dachu zostaną zainstalowane baterie słoneczne.

Komu zlecić projekty domów z płaskim dachem?

Pamiętajmy, iż projekty domów z płaskim dachem wpływają na wygodę mieszkania ich właścicieli. Przed decyzją o wyborze usług danego architekta warto zatem przejrzeć kilka portfolio i potem wybrać najlepszą ofertę. Najważniejsze będą rzecz jasna dotychczasowe realizacje architekta, lecz warto także dowiedzieć się, co myślą o nim pozostali zamawiający. Dobrze również będzie, kiedy projektant współpracuje z ekipą, która prędko i bezbłędnie zrealizuje stworzony dla nas projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to inwestycję i sprawi, iż wszystko przebiegnie bez najmniejszych problemów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]