projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Projekty domów drewnianych w Polsce

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w zimie? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wznoszone z gotowych elementów. Odpadają również prace związane z tynkowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej modne. To połączenie nowoczesności z tradycją. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – znakomite współczynniki izolacji termicznej mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Kolejnym plusem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem schnięcia tynków. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]