Projekty domów góralskich. Sięgnij po rzetelną pomoc fachowców w tej dziedzinie
Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki murowane. Obecnie jednak zauważyć możemy fakt, iż zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane posiadają bowiem wiele atutów. Najistotniejszym jest z pewnością styl – pasują zarówno do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest też to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są wykonywane wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno potrafi także absorbować fale pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, a to powoduje, iż ich mieszkańcy wydajniej sypiają oraz chronią swoje płuca.
Najczęściej zlecane projekty domów góralskich
Najczęściej spotykanym typem domów z drewna są rzecz jasna te przypominające tatrzańską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, zaś styl ich zdobienia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy również projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym guście. Nierzadko też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi elementy betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, jeśli zamierzamy wybudować je poza Tatrami.
Projekty domów góralskich – jak znaleźć architekta?
Pamiętajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, według jakiego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na podobne rozwiązanie, warto sprawdzić wcześniejsze realizacje architekta i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi kontrahenci. Ważne jest, aby w jego teczce znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy pewność, iż nasze zamówienie będzie odpowiednio wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach warto również sprawdzić się, czy projektant działa z ekipą, która wybuduje dom – w ten sposób wszystko przebiegnie szybciej.
Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392
Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail:
[email protected]