Nierdzewne rury szlifowane – solidność i ciekawy wygląd

Dowiedz się, gdzie kupić rury szlifowane

Poręcze na balkonie narażone są na działanie różnych groźnych czynników. Największym ich zagrożeniem jest z całą pewnością wilgoć, gdyż może powodować ich szybkie korodowanie. Zniszczenia takich balustrad mogą również okazać się efektem ekspozycji na światło słońca lub wiatr. Chcąc ustrzec się podobnych problemów warto wybrać balustradę zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą najlepszym rozwiązaniem? Do czego jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Mocne strony rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują mnóstwo zalet, które wyróżniają je na tle pozostałych tego rodzaju detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z znacznym dodatkiem chromu, przez co nawet ciągła styczność z wilgocią czy żrącymi substancjami nie przyczynia się do ich korodowania. Rury szlifowane okazują się również naprawdę wytrzymałe na pęknięcia, co sprawia, iż zdają egzamin w różnych, także najcięższych, warunkach.

Do czego służą rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są głównie stosowane w architekturze – powstają z nich między innymi balustrady lub rusztowania. Ze uwagi na to, iż nie zagrażają im żrące związki, są poza tym używane w samochodach – między innymi do wykonywania rur wydechowych. Warto też pamiętać, że takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem są idealnym wyjściem dla osób szukających atrakcyjnego dodatku do ubikacji czy kuchni.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]