Montaż paneli – polecane metody

Optymalny wystrój wnętrza zapewnia komfort i estetykę pomieszczenia. Szczególnym detalem w każdym lokalu jest podłoga, o którą należy odpowiednio zadbać, na przykład poprzez wykończenie jej panelami. Upewnijmy się więc jak zawodowo remontować podłogę i kto podejmie się tej pracy.

Montaż paneli – najlepsza metoda

Jest wiele technik wykładania paneli, aczkolwiek najbardziej stosowanym jest łączenie ich krawędzi, bez przykręcania desek do podłoża. Wcześniej należy oczywiście położyć specjalistyczny podkład, którego funkcją jest izolacja akustyczna podłogi. Może do tego posłużyć pianka polipropylenowa albo folię. Ważne jest też zostawienie około 1 cm odstępu na krawędzi powierzchni, gdyż panele ulegają rozszerzeniu pod wpływem zmian cieplnych. Szczelina zostanie zmyślnie zamaskowana w dalszej kolejności.

Montaż paneli – ekipa dowiezie akcesoria

Ułożenie paneli we własnym zakresie wymaga nie lada sprawności i doświadczenia. Dlatego najlepiej skorzystać z fachowej pomocy w tej materii. Istnieje wiele przedsiębiorstw, które oferują montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Bochni. Złote rączki nie tylko szybko i bezproblemowo położą panele, ale przede wszystkim pomogą nabyć odpowiednie materiały i dopasować je do wystroju naszego pokoju i indywidualnych potrzeb. Wspomagając się fachowym doradztwem będziemy mogli zapomnieć o samodzielnym wybieraniu konkretnych typów listw przypodłogowych – ekipa dowiezie wszystko wprost do naszego domu. Oszczędzamy dzięki temu stres i zyskujemy pewność, że nasze mieszkanie będzie wyglądać jak z katalogu.