Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Pojemnik na śmieci metalowy znajdziesz na http://tinyurl.com/yxtl9kzg

Nie wszystkie odpady powinny być wyrzucane do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które powstają w czasie wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, a także odpadów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednakże wyniknąć problemy powiązane z składowaniem oraz przewozem śmieci. Aby się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na odpady

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do magazynowania oraz przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i podobnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze sprawdzają się przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak wióry metalowe, granulaty bądź trociny. Ich załadunek usprawnia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla jakich przedsiębiorstw?

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite firmy. Pośród nich można wymienić m.in. ekipy sprzątające i parające się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Użyczają je one klientom, a po zapełnieniu transportują do punktu legalnego ich magazynowania lub utylizacji.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]