Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Tutaj kupisz kontenery rolkowe

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]