Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Chcesz nabyć kątowniki aluminiowe? Sprawdź https://metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-ALUMINIOWE/49

Specjalistyczne części wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo szerokie zastosowanie. Czym są kątowniki aluminiowe i jakie mają cechy charakterystyczne? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała konstrukcja

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne w kształcie litery L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także duża długość. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne warunki i nie rdzewieją. Wśród profili znajdziemy również inne rodzaje komponentów – między innymi teowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w stacjonarnych hurtowniach, ale również przez internet. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do rozmaitych potrzeb odbiorców. Elementy oferowane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji statywów i barier ochronnych

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w branży motoryzacyjnej, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Używa się ich do produkcji siatek laboratoryjnych, barier ochronnych, reklam itp. O tak szerokim wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go bez problemu kształtować poprzez gięcie.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]