projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań Kraków

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]