Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

W tym miejscu kupisz drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe

Drzwi wejściowe pełnią kilka zadań – strzegą przed wtargnięciem złodziei, izolują od zgiełku dobiegającego z dworu i ochraniają mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne drewniane – połączenie tradycji z nowoczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją solidność oraz właściwości od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno wygląda wspaniale i można je wykończyć na sporo sposobów. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, że koszty ogrzewania są dużo niższe, a mimo tego w domu panuje komfort termiczny. Szukając drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Wyjątkowym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoim właściwościom – nie ulegają zniekształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, toteż wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

A może dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar?

Producenci świadczą także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje indywidualne wzory na zlecenie, a przy tym gwarantuje długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród wielu modeli szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, warto również podkreślić pozostałe cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposaża się je w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu są trudne do sforsowania. Zapewnia to mieszkańcom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne są wyposażone również wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. Obecnie w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najlepszej jakości środki impregnujące, które osłaniają ich zewnętrzną powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]