dennica nierdzewna, armatura kwasoodporna

Dennica nierdzewna w przemyśle

Stal nierdzewna to składnik, który wykorzystuje się w rozmaitych sektorach. Wytwarzane są z niej części niezbędne na budowach, rzeczy do domu, znajduje także zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Bardzo często wykorzystywana jest dennica nierdzewna. Do czego służy i z jakich stopów stali jest produkowana?

Dennica nierdzewna – stal typu S235JRG2, OH18N9T lub P355GH

Dennica nierdzewna jest komponentem bardzo często używanym w zakładach produkcyjnych. Stanowi niezwykle ważny składnik zbiorników niskociśnieniowych, a także innych pojemników nieruchomych lub transportowych. Na rynku możemy dostać różne modele dennic nierdzewnych, m.in. koszykowe, płytko tłoczone lub stożkowe. Są one wykonane z odpornego na korozję materiału – stali nierdzewnej rodzaju P355GH, S235 lub OOH17N13M2TCU, dzięki czemu są niesamowicie solidne. Dennice nierdzewne pokryte są profesjonalną powłoką antykorozyjną, a ich krawędzie są niejednokrotnie odgięte. Elementy te muszą także być zgodne z rozmaitymi normami, np. PN-64/M-35411 czy DIN 28011.

Dennica nierdzewna – skorzystaj z niskich cen

W sprzedaży możemy dostać różne wymiary dennic nierdzewnych, od 600 do 2000 mm przekroju. W jakich sklepach najlepiej kupować takie ogniwa? Internetowe witryny zakupowe oferują szeroki wybór. Dostępne tam dennice nierdzewne dostarczy nam kurier. A może chcesz kupić nietypowy profil? W sklepie online na pewno dostaniesz odpowiedni rodzaj dennicy nierdzewnej. Opłaca się korzystać z tego typu rozwiązań, ponieważ są one bardzo komfortowe. Sklepy internetowe zapewniają wielki asortyment i niższe ceny.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]