Centrum z klinkierem

Wyroby klinkierowe zdobywają ostatnio duże uznanie. Częste zastosowanie tego materiału nie może rzecz jasna zaskakiwać – zwłaszcza, kiedy przypomnimy sobie wszystkie jego zalety. Klinkier okazuje się wszak nie tylko wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, ale też wygrywa z wodą oraz mrozami. Poza tym istotne są jego walory wizualne oraz to, iż jest sprzedawany w rozmaitych odcieniach. Jakie jednak produkty kupimy w centrum klinkieru?

Płytki elewacyjne w centrum klinkieru

Jednym z najczęstszych przykładów wykorzystania klinkieru są płytki elewacyjne. W dobrym centrum klinkieru znajdziemy całe mnóstwo ich modeli, dzięki czemu bez kłopotu dobierzemy je do każdego domu. Klinkierowe cegły ścienne wyróżnia wytrzymałość na mróz i działanie wilgoci.

Centrum klinkieru dostarcza kostki chodnikowe

Z uwagi na ogromną twardość, bruk klinkierowy jest często stosowany tak na zwykłych posesjach, jak i na publicznych parkingach. W centrum klinkieru kupimy rozmaite jego rodzaje – także te, które bez trudu zniosą nawet duże obciążenia.

Pozostałe produkty oferowane przez centrum klinkieru

Katalog centrum klinkieru nie kończy się jednak na wspomnianych wyrobach. Zalety owego materiału powodują bowiem, iż jest on często używany do wyrobu parapetów, ozdób elewacyjnych i płotów. Szczególnie te trzecie zdobyły ostatnimi laty duże zainteresowanie wśród budowlańców i właścicieli budynków wolno stojących.