Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Na barteksitarski.pl uzyskasz fachową poradę profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak chcesz. Powodzenie Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej interesujących propozycji nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które rozwiązanie okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najprostsze projekty kupimy już za za nieco więcej, niż dwa tysiące złotych. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście możemy być pewni, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go wykona, architekt dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które go wybiorą powinni przygotować się na wydatek około dwustu PLN za m2.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]