Architekt

więcej o architekcie na barteksitarski.pl

Od wyborów podjętych na początkowym etapie budowy lokum zależy to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każde z pomieszczeń oraz pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz technologie

Potencjalni posiadacze domu mają często problemy z wyborem materiałów, z jakich budynek ma zostać wzniesiony. A ten wybór okazuje się niezwykle istotny, bo mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Z uwagi na to, powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem łatwiej wybierzesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy może któraś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal wszystkie sprawy

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Powinniśmy również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł polecić nam odpowiednie technologie – i przygotować wszystkie papiery działki.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]