architekt Kraków, biuro architektoniczne Kraków

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Pracownia architektoniczna oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie doglądać zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Interesują Cię nowatorskie, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a zarazem nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, biura, mieszkania na wynajem czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także przygotować plan praktycznych i obszernych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]