ABC wynajmu zwyżki terenowej

Drabina sprawdzi się wyłącznie podczas niewielkich napraw. Wiedząc, że na górze zostaniemy przez kilkadziesiąt minut, powinniśmy skorzystać z podnośnika czy zwyżki. Dlaczego? Głównie ze względu na bezpieczeństwo, które gwarantują opisywane urządzenia – pracownicy nie muszą bać się przewrócenia, koncentrując się na pracy bez względu na warunki. Zwyżka także pozwala na dojście do ukrytych miejsc. Co zaś, jeśli zamierzamy skorzystać z niej w ciężkim terenie? Jakie zwyżki dobrze wówczas się sprawdzą?

Czym charakteryzuje się zwyżka terenowa?

W podobnych sytuacjach trafionym pomysłem okaże się wynajem zwyżki terenowej. Maszyny tego rodzaju są stworzone do działania w trudnych sytuacjach – na drogach gruntowych, pagórkach czy kocich łbach. Zwyżka terenowa bywa z tego względu chętnie wykorzystywana do serwisowania sieci elektrycznych na wsiach oraz do regulowania dużych drzew. Świetnie sprawdzi się także w normalnych warunkach, zatem wykorzystuje się ją do usuwania sopli z gzymsów budynków, rozwieszania billboardów lub mycia szyb w biurowcach.

Od kogo wynająć zwyżkę terenową?

Firmy wypożyczające zwyżkę terenową posiadają doświadczonych ludzi obsługujących te urządzenia. Mają wszystkie uprawnienia – w tym elektryczne, zaś dodatkowe oświetlenie umożliwia realizowanie zleceń także w nocy. Koszty, z jakimi związane jest jej wypożyczenie są zazwyczaj ustalane z klientem – wszystkie zlecenia są wszak trochę inne i zależą od poziomu zaawansowania oraz dostępności terenu.