Nie obawiaj się fiskusa! Zaufaj kancelarii prawa podatkowego

Prawo podatkowe to skomplikowana dyscyplina, która wymaga znajomości aktów normatywnych oraz ciągłego doskonalenia kwalifikacji. Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach związanych z należnościami fiskalnymi to podmiot, który pomaga spółkom i nie tylko. Co obejmuje zakres jej działalności?

Kancelaria prawa podatkowego – przygotowuje do kontroli podatkowej w firmie

Kompleksowa obsługa prawa podatkowego obejmuje szeroki zakres usług. Kancelarie zajmują się na przykład pomocą w zakresie podatków – od towarów i usług, akcyzowego, PIT, a także sprawdzaniem poprawności umów, dokumentów, sporządzaniem opinii prawnych i skarg kasacyjnych. Kancelaria prawa podatkowego może w razie potrzeby być przedstawicielem strony przed organami kontroli skarbowej. Na tym jednak nie koniec – kolejnym zadaniem jest również pomoc w sprawie stosunku pracy oraz cywilnoprawnych form zatrudnienia. Chcesz dobrze przygotować się do kontroli fiskusa w spółce? Doradcy z odpowiedniej kancelarii mogą pomóc Ci uporać się z tym przykrym obowiązkiem.

Kancelaria prawa podatkowego – pomoc w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

Kancelarie prawne doradzają też w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Tłumaczą one zagadnienia związane z zaliczaniem przychodów i kosztów, zamykaniem podmiotów gospodarczych, inwestycjami kapitałowymi oraz formułowaniem pism do odpowiednich organów. Ponadto specjalistyczna kancelaria prawa podatkowego zajmuje się analizą procesów, takich jak likwidacje i restrukturyzacje, pomaga wypełniać druki podatkowe, a także świadczy usługi dodatkowe, np. doradztwo w kwestii podatku od czynności cywilnoprawnych. Jak widać zakres działania kancelarii prawnej jest bardzo szeroki – oprócz firm, obejmuje także osoby fizyczne. Zbliża się kontrola w Twoim przedsiębiorstwie? Nie obawiaj się! Specjalistyczne podmioty pomogą Ci w każdej sprawie.