Wyjątkowe bransoletki z koralikami

kliknij

Gdy chcemy posiadać niepowtarzalne bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je w domu. Oczywiście możemy również nabyć je w butiku, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na każdą okoliczność.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować niepowtarzalną biżuterię.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Internecie oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużo wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nici, koraliki i igła.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia barw.
Dzisiaj powszechne są komputerowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Nie każdy ma zdolności niezbędne do zrobienia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć dużo ciekawych modeli w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]